O nás

Kdo jsme

Jsme studenti a absolventi Vedlejší specializace Personální management, stejně jako jste a budete i vy.

              Naše vize

Naší vizí je udržet všechny aktuální a bývalé studenty VS 3HR/3PA Personální management v kontaktu, jak mezi sebou, tak s Katedrou a dalšími HR experty.

                          Proč?

Umožníme tím nahlédnout do praxe, sdílet zkušenosti, poskytovat rady, držet krok s aktuálními trendy ve světě, nadále sevzdělávat a společně celý tento obor rozvíjet.

Jak to děláme?


Konference a přednášky

Zveme absolventy a externí odborníky jak v rámci předmětů VS, tak nad rámec výuky na námi pořádané konference, exkurze a jiné akce. Více informací o plánovaných a již proběhlých konferencích naleznete zde.

Mentoringový program a odborné praxe ve firmě

Teorie bez praxe je jako cesta bez cíle. Pomůžeme Vám sehnat stáž, 

sdílíme nabídky práce a propojíme Vás s experty z různých HR oblastí. Více o našem mentoringovém programu naleznete zde.

Aktuální trendy

Postujeme a vytváříme odborné články a aktuality, zveme na události a networkingové akce, děláme výzkumnou činnost…

Kdo za tím vším stojí?

Gabriela Moidlová
Zakladatelka HR Alumni
gabriela.moidlova@hralumni.cz

HR Alumni komunita je pro Gabrielu místem vlastní realizace v zájmu o oblast HR a marketingu. Její vizí je využít komunitu k rozvoji mentoringového programu zahrnujícího bývalé a současné studenty, ale také zástupce firemních partnerů, a k realizaci dalších HR aktivit. Gabriela je absolventkou bakalářského studia FPH VŠE a magisterského studia Marketingové komunikace na univerzitě v Birminghamu. Nyní pracuje jako Czech Country Manager for Myprotein ve firmě The Hut Group v Manchasteru. Ve svém volnu ráda sportuje, cestuje a učí se cizí jazyky.

Petra Kašková
Zástupkyně vedení komunity HR Alumni
petra.kaskova@hralumni.cz

Petra je současnou studentkou posledního ročníku magisterského studia FPH VŠE a členkou HR klubu VŠE. Při studiu pracuje v ČSOB na pozici Training and Development Specialist, kde využívá stejně jako získává užitečné zkušenosti v oblasti HR. Petra vidí HR Alumni komunitu jako příležitost poznat lidi s podobným zájmem a sdílet s nimi HR zkušenosti a novinky. Ve svém volném čase ráda chodí za kulturou, čte a sportuje.

Ivana Parasková
Členka výboru HR Alumni
ivana.paraskova@hralumni.cz

Ivana studovala na Fakultě podnikohospodářské VŠE, kde v roce 2016 úspěšně ukončila své studium promocí. Je velice společenský člověk, a tak jí bylo zcela přirozené, že si za svou vedlejší specializaci na magisterském studiu zvolila Personální management. Lidským zdrojům zasvětila i svou kariéru – v současné době působí jako konzultantka v personálně-poradenské společnosti Synergie, s.r.o. Do komunity HR Alumni se připojila s velkou radostí, VŠE je její alma mater, její “srdeční záležitostí” a vždy se sem ráda vrací. Zastupuje absolventy a její vizí je, aby komunita pořádala zajímavé akce, byla výjimečná a prospěšná. Pokud byste Ivanu hledali, čas tráví mimo práci či akce na VŠE hlavně se svojí rodinou a přáteli, na inlinech či plovárně, čte knihy nebo objevuje svět a cestuje.

Lucie Rysková
Administrátorka sociálních sítí HR Alumni
lucie.ryskova@hralumni.cz

Lucie je v posledním ročníku magisterského studia FPH VŠE. Při studiu pracuje jako asistentka obchodního oddělení v jazykové škole. I když se to na první pohled nezdá, i zde se dají čerpat zkušenosti z oblasti HR, neboť je v neustálém kontaktu s lektory a dalšími odděleními. HR Alumni komunita pro ní představuje možnost dalšího rozvoje, načerpání nových poznatků a v neposlední řadě také příležitost navázat kontakty s novými lidmi. Ve svém volném čase ráda chodí běhat do přírody, studuje cizí jazyky, cestuje nebo čte knihy.

Marie Žáčková
Administrátorka mentoringového programu HR Alumni
marie.zackova@hralumni.cz

Maruška studuje posledním rokem magisterské studium FPH VŠE. Již přes 3 roky pracuje v ČSOB přímo v HR oddělení jako specialista rozvoje a vzdělávání zaměstnanců, kam se vypracovala přes brigádnickou pozici. Díky této pozici poznává svět HR v korporátním prostřední a zároveň spoustu inspirativních kolegů a osobností, od kterých se má stále co učit. Spolupráce v rámci HR Alumni pro zní znamená udržení kontaktu se školou, možnost setkávat se s novými lidmi, a především propojovat studenty s odborníky z praxe. To, co ji nejvíce nabíjí energií, je sborový zpěv, sport, trávený čas s přáteli.

Hana Schwarzová
Organizátorka akcí HR Alumni
hana.schwarzova@hralumni.cz

Jako jedna z mála členek se Hanka prozatím kariérně nevěnuje napřímo práci v HR. Skrze svou současnou pozici v oddělení péče pro zákazníky ale poznává, jak moc je důležitý lidský kontakt v profesní kariéře. I zaměstnanec je svým způsobem zákazník, a proto Hanka svou práci považuje za nejdůležitější zdroj informací o tom, jak by mělo HR oddělní fungovat v péči o zaměstnance a jejich rozvoj. Hanka studuje magisterský program na Fakultě podnikohospodářské VŠE, zároveň vedlejší specializaci Personální management. Komunita HR Alumni je pro ni skvělá příležitost, jak proniknout do praxe personalistiky, poznat nové lidi a získat novou perspektivu v HR. Ve volném čase se Hanka věnuje tanci, fitness programům a ráda vaří pro své blízké či vymýšlí nové recepty.


Antonia Jaworska
Členka výboru HR Alumni
hralumni@hralumni.cz

Tonka je absolventkou Fakulty podnikohospodářské VŠE, kde v roce 2018 úspěšně ukončila magisterské studium. Svou kariéru v HR sféře nastartovala jako IT konzultantka v personální agentuře. V současné době působí ve společnosti NEORIS na pozici HR Specialist se zaměřením na benefity, onboarding nových zaměstnanců a pořádání teambuilding aktivit a eventů. HR Alumni komunita pro ni představuje možnost dalšího rozvoje, sdílení zkušeností a navazování nových kontaktů. Má ráda umění, cestování, módu, čas strávený s přáteli a běhání.


Čestné členky řídícího výboru HR Alumni:                                                                       Marek Stříteský
                                                                                                                                             Vedoucí katedry personalistiky
Zuzana Stroblová                                                                                                             stritesm@vse.cz

Kamila Plicková                                                                                         

Přidej se do našeho týmu!

Jsi také absolvent/ka či student/ka Vedlejší specializace 3HR/3PA Personální management na FPH VŠE? Nebo se jí/m chceš stát? Či se pouze zajímáš o HR a chceš se zapojit do našich aktivit v rámci komunity? Neváhej a napiš nám na hralumni@vse.cz nebo na hralumni@hralumni.cz a my si s Tebou rádi nad kafem popovídáme o tom, co Tě baví a zajímá a jak se s námi můžeš dále rozvíjet!