Konference

Zveme vás

na workshop HR 4.0

Rádi bychom Vás, příznivce HR, pozvali na workshop HR 4.0 pořádaný ve stylu „World Café“ zaměřující se na 4 trendy a nejžhavější otázky současného světa personalistiky: Agilní struktury a design thinking, Happiness Management, Gamifikace a GDPR v náboru. V rámci večera se dozvíte nejen zajímavé informace, ale budete mít jedinečnou příležitost diskutovat nad danými tématy a našim hostům pokládat i ty nejpodrobnější otázky. Těmito skvělými hosty a hlavně odborníky a specialisty na tato témata jsou:

Lucie Zajíčková – Happiness Management, Productboard
Tomáš Grünwald – Agilní struktury a Design thinking, T-mobile
Lukáš Macenauer – Gamifikace v náboru, Behavera
Leoš Černý – GDPR v náboru, LMC

KDY: ve čtvrtek 11. 4. 2018 od 18:00
KDE: v restauraci Akademický klub v prostorách Vysoké školy ekonomické (Italská budova, vstup z ulice Italská)

Workshop je pro Vás zcela zdarma díky podpoře katedry Personalistiky. Vstup je určen nejen studentům Vedlejší specializace Personální management, ale také všem fanouškům HR a našich hostů a širší veřejnosti se zájmem o budoucnost HR managementu. Z důvodu omezené kapacity Vás prosíme o registraci na událost zde: https://goo.gl/forms/mvEeYQ4KWU8aeWVt2 .

Po našem společném programu bude následovat malý raut, při kterém si můžete popovídat i s ostatními účastníky a diskutovat nad čerstvě získanými informacemi.

Věříme, že si workshop užijete spolu s námi, že si pro hosty připravíte zajímavé otázky, a že tyto zajímavosti zúročíte třeba hned u státnic nebo do své praxe.

Sledujte nás na Facebooku!

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Flashback

Seminář Řízení odměňování a benefitů z globální perspektivy

19. 11. 2018 jsme pro Vás uspořádali přednášku a seminář v rámci výuky 3PA541 Řízení odměňování na Vedlejší specializaci 3HR Personální management ŘÍZENÍ ODMĚŇOVÁNÍ A BENEFITŮ Z GLOBÁLNÍ PERSPEKTIVY sv rámci výuky 3PA541 Řízení odměňování na Vedlejší specializaci 3HR Personální management MICHAELEM FREIREM.

Měli jsme možnost se dozvědět například jaké je místo odměňování v řízení nadnárodní společnosti, co obnáší řízení odměňování na globální centrále, jaké výzvy a problémy jsou řešeny v dnešním odměňování, jaké jsou aktuální inovace, jak vypadá práce manažera odměňování na globální centrále a mnoho dalších zajímavých informací.

Neformální setkání PIVKO a POKEC ... nejen o HR!

Ve středu 14.11.2018 v 18.00 v Restaurantu Kopyto se pořádala úspěšná první neformální akce všech personalistů PIVKO a POKEC. Jediným cílem této akce bylo seznámení se se současnými a bývalými kolegy z oblasti HR a hlavně zábava.
Nováčci na Vedlejší specializaci vnesli čerstvý vítr, absolventi a mladí z praxe přispěli do debaty současnými trendy v oboru HR, naši profesionálové poznali nové tváře osobně a naši pedagogové si odpočali od lektorského schůdku. A v neposlední řadě, pokecali jsme a dali jsme si pivko na náš účet!

Fotky z akce naleznete zde .

Seminář Řízení odměňování a benefitů z globální perspektivy

23. 4. 2018 jsme pro Vás opět v prostorách Vysoké školy ekonomické uspořádali přednášku a seminář ŘÍZENÍ ODMĚŇOVÁNÍ A BENEFITŮ Z GLOBÁLNÍ PERSPEKTIVY s ředitelem pro odměňování a benefity v zóně EMEA, Nestlé SA, Švýcarsko MICHAELEM POSEM.

Měli jsme možnost se dozvědět například jaké je místo odměňování v řízení nadnárodní společnosti, co obnáší řízení odměňování a obzvláště práce manažera odměňování na globání centrále, jaké výzvy, problémy ale i aktuální inovace jsou řešeny v dnešním odměňování a mnoho dalších zajímavých informací.

 

Employer Branding w/ Brett Minchington

Honoured to have the permission to share this amazing review on the event from one of our attendees:
Thank you (Brett Minchington) for visiting our university, your lecture was amazing. Truly, I have no expectation about this, but now I am interested in branding and I think that I will sign up for branding courses in my university. I hope it will be very useful for me. This is my first time when I write a thank-you letter but in your lecture you said, that only people can give us experience and knowledge and I want to say once again thank you a lot for this experience. Best Regards, Dmitrii Kozhevnikov

19/4/2018 se v prostorách VŠE konala jedinečná přednáška na téma EMPLOYER BRANDING – IN THE NEW WORLD AT WORK s významným VIP hostem BRETTEM MINCHINGTONEM, Brett, výkonný ředitel a předseda Employer Brand International, zakladatel a vlastník Employer Branding College a World Employer Branding Day, pochází z Austrálie a v rámci své celosvětové konference zavítal letos k nám do Prahy. My jsme tak měli jedinečnou příležitost setkat se s ním a dozvědět se o Employer Brandingu i dalších tématech z oblasti HR z první ruky.

Fotky z akce si můžete prohlédnout zde.
----------------------------------------------------------------
We had the unique opportunity to attend an amazing lecture about EMPLOYER BRANDING – IN THE NEW WORLD AT WORK with a special guest BRETT MINCHINGTON that took place on April 19th 2018 at the University of Economics, Prague. Brett, Chairman and CEO of Employer Brand International, founder and owner of Employer Branding College and the biggest Employer Branding event World Employer Branding Day, comes from Australia and during his worldwide conference he joined us in Prague. We had a special opportunity to meet him and learn about Employer Branding and other HR topics at first hand.

 You can visit the photo gallery here.

Jak ulovit správného ajťáka?

26. 10. 2017 jsme pořádali panelovou diskuzi s názvem “HR Challenge: Jak ulovit správného ajťáka?”, po které následoval raut a posezení s organizátory akce, účastníky panelové diskuze, alumníky, Katedrou personalistiky a dalšími návštěvníky akce.

Účastníky panelové diskuze byli:

za recruitment:
Jaroslav Štuller
Petr Novotný – Amazon, hlavní partner akce
Jan Paulas – Techloop
Barbora Novotná – Avast.

IT zástupci:
Tomáš Fechtner – Profinit
moderátor Jan Ženíšek – Cognevo.

Celá akce byla organizovaná v rámci HR konference „Vyboč z HR kolejí“ pořádané HR klubem VŠE.

Fotky z akce si můžete prohlédnout zde.

Opening Networking Conference

4. května 2017 jsme pořádali Otevírací Networkingovou Konferenci HR Alumni komunity.

Milos Rakic nám prozradil, jak se dělá Recruitment v Microsoftu.
Lucie Dostálová promluvila o tom, jak budují zaměstnavatelskou značku v McDonald's.
Dalibor Herbrich se podělil o příběh, jak vznikla aplikace QuickJOBS.
Následoval seznamovací raut a setkání s Katedrou a dalšími alumníky.

Fotky z akce naleznete zde .