O nás

Kdo jsme

Jsme studenti a absolventi Vedlejší specializace Personální management, stejně jako jste a budete i vy.

 

              Naše vize

 

Naší vizí je udržet všechny aktuální a bývalé studenty VS 3HR/3PA Personální management v kontaktu, jak mezi sebou, tak s Katedrou a dalšími HR experty.

                          Proč?

Umožníme tím nahlédnout do praxe, sdílet zkušenosti, poskytovat rady, držet krok s aktuálními trendy ve světě, nadále sevzdělávat a společně celý tento obor rozvíjet.

 

Jak to děláme?


Konference a přednášky

Zveme absolventy a externí odborníky jak v rámci předmětů VS, tak nad rámec výuky na námi pořádané konference, exkurze a jiné akce. Více informací o plánovaných a již proběhlých konferencích naleznete zde.

 

Mentoringový program a odborné praxe ve firmě

Teorie bez praxe je jako cesta bez cíle. Pomůžeme Vám sehnat stáž, 

sdílíme nabídky práce a propojíme Vás s experty z různých HR oblastí. Více o našem mentoringovém programu naleznete zde.

Aktuální trendy

Postujeme a vytváříme odborné články a aktuality, zveme na události a networkingové akce, děláme výzkumnou činnost…

 

Kdo za tím vším stojí?

Gabriela Moidlová
Manažerka HR Alumni
gabriela.moidlova@hralumni.cz

HR Alumni komunita je pro Gabrielu místem vlastní realizace v zájmu o oblast HR a marketingu. Její vizí je využít komunitu k rozvoji mentoringového programu zahrnujícího bývalé a současné studenty, ale také zástupce firemních partnerů, a k realizaci dalších HR aktivit. Gabriela je absolventkou bakalářského studia FPH VŠE a současnou studentkou magisterského studia Marketingové komunikace na univerzitě v Birminghamu. Dále je členkou HR klubu VŠE a asistentkou vedoucího Katedry personalistiky, kde se věnuje oblasti HR marketingu a právě rozvoji HR Alumni komunity. Ve svém volnu závodně tančí, boxuje, lyžuje, učí se jazyky a vypomáhá v rodinné firmě jakožto zástupkyně ředitele.

Petra Kašková
Zástupkyně HR Alumni
petra.kaskova@hralumni.cz

Petra je současnou studentkou posledního ročníku magisterského studia FPH VŠE a členkou HR klubu VŠE. Při studiu pracuje ve společnosti mBank S.A. na pozici HR Management Support, kde získává užitečné zkušenosti v oblasti HR. Petra vidí HR Alumni komunitu jako příležitost poznat lidi s podobným zájmem a sdílet s nimi HR zkušenosti a novinky. Ve svém volném čase ráda chodí za kulturou, čte a sportuje.

Ivana Parasková
Členka výboru HR Alumni
ivana.paraskova@hralumni.cz

Ivana studovala na Fakultě podnikohospodářské VŠE, kde v roce 2016 úspěšně ukončila své studium promocí. Je velice společenský člověk, a tak jí bylo zcela přirozené, že si za svou vedlejší specializaci na magisterském studiu zvolila Personální management. Lidským zdrojům zasvětila i svou kariéru – v současné době působí jako konzultantka v personálně-poradenské společnosti Synergie, s.r.o. Do komunity HR Alumni se připojila s velkou radostí, VŠE je její alma mater, její “srdeční záležitostí” a vždy se sem ráda vrací. Zastupuje absolventy a její vizí je, aby komunita pořádala zajímavé akce, byla výjimečná a prospěšná. Pokud byste Ivanu hledali, čas tráví mimo práci či akce na VŠE hlavně se svojí rodinou a přáteli, na inlinech či plovárně, čte knihy nebo objevuje svět a cestuje.

 

Lucie Rysková
Administrátorka HR Alumni
lucie.ryskova@hralumni.cz

Lucie je v posledním ročníku magisterského studia FPH VŠE. Při studiu pracuje jako asistentka obchodního oddělení v jazykové škole. I když se to na první pohled nezdá, i zde se dají čerpat zkušenosti z oblasti HR, neboť je v neustálém kontaktu s lektory a dalšími odděleními. HR Alumni komunita pro ní představuje možnost dalšího rozvoje, načerpání nových poznatků a v neposlední řadě také příležitost navázat kontakty s novými lidmi. Ve svém volném čase ráda chodí běhat do přírody, studuje cizí jazyky, cestuje nebo čte knihy.

 

Marie Horáčková
Administrátorka mentoringového programi
hralumni@hralumni.cz

Maruška studuje posledním rokem magisterské studium FPH VŠE. Již přes 3 roky pracuje v ČSOB přímo v HR oddělení jako specialista rozvoje a vzdělávání zaměstnanců, kam se vypracovala přes brigádnickou pozici. Díky této pozici poznává svět HR v korporátním prostřední a zároveň spoustu inspirativních kolegů a osobností, od kterých se má stále co učit. Spolupráce v rámci HR Alumni pro zní znamená udržení kontaktu se školou, možnost setkávat se s novými lidmi, a především propojovat studenty s odborníky z praxe. To, co ji nejvíce nabíjí energií, je sborový zpěv, sport, trávený čas s přáteli.

 


Čestné členky řídícího výboru HR Alumni:                                                                       Marek Stříteský
                                                                                                                                             Vedoucí katedry personalistiky
Zuzana Stroblová                                                                                                             stritesm@vse.cz

Kamila Plicková                                                                                         

 

 

 

Přidej se do našeho týmu!

Jsi také absolvent/ka či student/ka Vedlejší specializace 3HR/3PA Personální management na FPH VŠE? Nebo se jí/m chceš stát? Či se pouze zajímáš o HR a chceš se zapojit do našich aktivit v rámci komunity? Neváhej a napiš nám na hralumni@vse.cz nebo na hralumni@hralumni.cz a my si s Tebou rádi nad kafem popovídáme o tom, co Tě baví a zajímá a jak se s námi můžeš dále rozvíjet!